Načítám...

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2000 - Doc. RNDr. Ivo Chudáček, DrSc.

Komise pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii jednotlivců získává

Zlatý Bludný balvan 2000
Doc. RNDr. Ivo Chudáček, DrSc.
za třeskuté objevy a metody v teoretické i experimentální psychotronice, radionice a za zavádění ódické technologie do každodenní praxe v laboratoři FYZAP i mimo ni.

Ivo Chudáček vytvořil originální vize nejen tohoto vesmíru. Tyto perly pak předhodil fyzikální veřejnosti ve své slavné přednášce ve Fyzikálním ústavu AV ČR - kam byl omylem pozván. Doplnil ji kabaretními demonstracemi, přičemž někteří přítomní oněměli úžasem i úděsem. Své úsilí korunoval perlivou monografií I. Chudáček - J.E.Marek "Fyzika na pokraji světa aneb psychotronika"

Považme, že laureát dokáže pouhým vetknutím tužky do krabice od bot sestrojit ódický generátor. Mentálním dotazem se umí dotknout hranic vesmíru i nitra atomu, k tomu mu postačí cokoli navěšené na čemkoli - čili takzvaný pendl. Co všechno dokáže zjistit pomocí špejlí a špagátků! Autorem vyvolané ódické větry způsobují fluodický signál, který má sílu přebarvit Chudáčkovu auru, ale hlavně mohou skrze čakry rozrušit vibronace oduší kvantově mechanického těla jeho astrálního dvojníka zesnulého v paralelním světě.

Citace z výše jmenované knihy:
Str. 112: Postupy používané I.Chudáčkem se podobají praktikám afrických šamanů.
Str. 149: Dříve než jsme začali studovat jevy ... požádali jsme Nejvyššího o svolení ... bylo nám požehnáno protože jsme nejednali samoúčelně...
Str. 160: délka rovníku = 10000 km (a dokonce) 2 x 84600 = 10000, (jde snad o scvrklou Zeměkouli a tunelářskou aritmetiku?)
Str. 96-103: Výsledky distančních měření ódomomentů a mohutnosti oduší pro hodnocení výrobků, jakož i kastovní klasifikace lidí, přičemž jedině senzibil je tím kvalitářem i kádrovákem. Přijatelné z celé knihy je pouze tvrzení na str. 63, že autoři byli schopni najít cestu do vinných sklepů v Olbramovicích kde docházelo k jakémusi zkapalňování atomů, zatímco o knize diskutovali.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace