Načítám...

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2000 - Doc. RNDr. Ivo Chudáček, DrSc.

Komise pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii jednotlivců získává

Zlatý Bludný balvan 2000
Doc. RNDr. Ivo Chudáček, DrSc.
za třeskuté objevy a metody v teoretické i experimentální psychotronice, radionice a za zavádění ódické technologie do každodenní praxe v laboratoři FYZAP i mimo ni.

Ivo Chudáček vytvořil originální vize nejen tohoto vesmíru. Tyto perly pak předhodil fyzikální veřejnosti ve své slavné přednášce ve Fyzikálním ústavu AV ČR - kam byl omylem pozván. Doplnil ji kabaretními demonstracemi, přičemž někteří přítomní oněměli úžasem i úděsem. Své úsilí korunoval perlivou monografií I. Chudáček - J.E.Marek "Fyzika na pokraji světa aneb psychotronika"

Považme, že laureát dokáže pouhým vetknutím tužky do krabice od bot sestrojit ódický generátor. Mentálním dotazem se umí dotknout hranic vesmíru i nitra atomu, k tomu mu postačí cokoli navěšené na čemkoli - čili takzvaný pendl. Co všechno dokáže zjistit pomocí špejlí a špagátků! Autorem vyvolané ódické větry způsobují fluodický signál, který má sílu přebarvit Chudáčkovu auru, ale hlavně mohou skrze čakry rozrušit vibronace oduší kvantově mechanického těla jeho astrálního dvojníka zesnulého v paralelním světě.

Citace z výše jmenované knihy:
Str. 112: Postupy používané I.Chudáčkem se podobají praktikám afrických šamanů.
Str. 149: Dříve než jsme začali studovat jevy ... požádali jsme Nejvyššího o svolení ... bylo nám požehnáno protože jsme nejednali samoúčelně...
Str. 160: délka rovníku = 10000 km (a dokonce) 2 x 84600 = 10000, (jde snad o scvrklou Zeměkouli a tunelářskou aritmetiku?)
Str. 96-103: Výsledky distančních měření ódomomentů a mohutnosti oduší pro hodnocení výrobků, jakož i kastovní klasifikace lidí, přičemž jedině senzibil je tím kvalitářem i kádrovákem. Přijatelné z celé knihy je pouze tvrzení na str. 63, že autoři byli schopni najít cestu do vinných sklepů v Olbramovicích kde docházelo k jakémusi zkapalňování atomů, zatímco o knize diskutovali.

Kam dál?

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 - Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 - Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 získala Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat za podporování odborné úrovně veterinárních lékařů v homeopatii jakožto alternativní metodě.
So 16. 3. 2019 Přečíst
Proslov při předávání XX. bludných balvanů Sisyfa za rok 2017 Zobrazit

Proslov při předávání XX. bludných balvanů Sisyfa za rok 2017

Video - Bludné balvany za rok 2017 Slovutní laureáti a jejich fanynky, vzácní hosté, příznivci i od...
Pá 23. 3. 2018 Přečíst
Bronzový Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 - Redakce časopisu Nová Regena Zobrazit

Bronzový Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 - Redakce časopisu Nová Regena

Bronzový Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2018 získala Redakce časopisu Nová Regena za pravidelnou dávku nepravd, pseudověd a mýtů.
So 16. 3. 2019 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace