Načítám...

Zapojte se

BEZ VÁS TO NEJDE!

Milí skeptici, členové a příznivci Sisyfa,

jak dobře víte, jsme zapsaný spolek a nezisková organizace. Všichni, co ve výboru Sisyfa něco děláme, to děláme z našeho nadšení pro věc. Ale často je těch věcí k provedení až nad hlavu.

Velmi si vážíme členských příspěvků, ze kterých se pokrývá alespoň část nákladů na aktivity Sisyfa, i přízně, kterou nám zachováváte. Víme, že máme mezi členy i příznivci mnoho talentovaných a šikovných lidí, jejichž schopnosti a dovednosti by nám pomohli být efektivnější spolek.

Proto jsme se rozhodli založit iniciativu "Zapojte se!" Tady, na této stránce, se budou objevovat inzeráty s konkrétními úkoly, se kterými potřebujeme pomoci - od úprav webu, přes vyhodnocování dat z paranormálních testů, přes překlady, po organizaci. Pokud víte, že máte čas a chuť se do něčeho pustit, napište na mail u daného inzerátu.

 

Co je naším cílem:

Naším cílem je lovit nebezpečné šarlatány, podporovat rozvoj racionálního (kritického) myšlení ve společnosti, spolupracovat se skeptickými organizacemi ve světě, vyzývat k odpovědnosti instituce, které mají tendenci klamat veřejnost šířením paranormálních názorů a v neposlední řadě poskytovat informace a pomoc občanům v ochraně před podvodnými výrobky a před neúčinnými nebo nebezpečnými metodami alternativní medicíny a léčiteli.

 

Co po Vás chceme:

Prosím, rozmyslete se, než se ozvete, zda opravdu máte čas a možnost se s daným úkolem vypořádat. Pokud se situace změní, není to problém, ale žádáme vás, abyste nám včas dali vědět. Pokud jste své zaměření či vaše hobby nenašli, nezoufejte. Projděte si tento web, kde najdete tipy, jak nám pomoci. Následně se komukoliv z nás ozvěte s vlastním návrhem. 


Co nabízíme:

-       Získání zkušeností s organizací.

-       Zlepšení se v argumentačních dovednostech.

-       Přehled v pseudovědeckém světě.

-       Pochopení správné metody vědecké práce.

-       Setkání se s významnými osobnostmi v ČR i ve světě.

-       Zmínku u daného projektu.

-       Veřejné poděkování.

-       Doporučující/referenční dopis v případě vaší potřeby.

-       Dobrý pocit, že jste svou energii využili smysluplně ke kvalitnímu šíření skepticismu.Těšíme se na spolupráci s vámi!

Výbor SisyfaAktuálně hledáme:Kam dál?

Skeptikon 2019 Zobrazit

Skeptikon 2019

Zveme Vás na Skeptikon 2019 konaný 17. - 19. 5. 2019 v Karlových Varech. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mailu: Pierzynovaa@gmail.com.
So 18. 5. 2019 | 81 Přečíst
Venuše známá a neznámá Zobrazit

Venuše známá a neznámá

Odkaz na záznam v článku.
Út 6. 10. 2020 | 182 Přečíst
Veletrh vědy 2019 Zobrazit

Veletrh vědy 2019

Přijďte se na nás podívat na Veletrh vědy, kde najdete náš stánek s připraveným programem. Těšíme se na Vás.
Pá 7. 6. 2019 | 66 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace