Načítám...

Zlatý Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2000 - Firma Embitron

Komise pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii družstev získává

Zlatý Bludný balvan 2000
Firma Embitron
za výrobu a prodej přístrojů pro EAV, "které jsou založeny na jiných než obvyklých fyzikálních či chemických základech, jež zatím není zvykem zveřejňovat..."

Tak praví příručka a dodává, že: "bioenergetické informace testovaných preparátů nepředstavují vliv žádného známého fyzikálního či chemického působku". Snad tedy úplně neznámého? Nebo dokonce žádného působku?

Lpění firmy na svém zvyku nezveřejňovat zázraky ze své vývojové kuchyně jí bohužel znemožňuje získat hned několik Nobelových cen. Přitom Embitron neusnul na zasloužených vavřínech, ale vyčaroval přístroj nové generace:

Virtuální tester pro medikamentózní testování
Jeho podstatou je tvrzení, že "energetický informační potenciál" jakékoli látky lze uložit jako softwarový datový soubor a operativně jej využít při testování v libovolné potenci, ve zlomku sekundy, použitím vhodného PC programu. Pro pět ran do disku - to je ale nápad ! - který nepřepadl ani Billa Gatese.
Firma Embitron se chlubí žargonem blízkým pavědeckým kruhům: "Tímto způsobem lze testovat 12000 různých hmotných substancí rostlinné i živočišné říše .. navíc ještě s možností vytestování formy informačně-popudového preparátu, dávky a četnosti podávání, vše pochopitelně za pomoci lékařsky standardizované a objektivní metody EAV ... obvykle homeopatický preparát ... nebo s možnostmi transformovaných technologií energinformačního přenosu". Pro firmu Embitron není prý problémem testovat i stavy, které nemají látkový charakter např. psychosomatický stres, interní i externí podmínky, stavy a zátěže.

"K realizaci EAV conditional tester slouží sady 64 pevných nosičů, nerezových válečků o průměru 12 x 40 mm ve funkci přídavných elektrod EAV přístroje. Právě do těchto nosičů je při výrobě zaváděn čistý energinformační obsah odpovídající přesně definovaným stavům, zátěžím, miasmatům nebo přímo vybraným nosologickým jednotkám. Vlastní nosiče, v jazyce lékařů celostní medicíny označované jako keltské kameny, jsou ireverzibilně aktivovány a dodávány v přenosném kufříku za pouhých 17 000,- Kč"

Je jistě potěšitelné, že naše hutní podniky mají už zase lukrativní zakázky, když valcíři válcují válečky a navíc do nich zaválcovávají energoinformační obsah. S takovými válečky firma Embitron převálcuje nejen konkurenci ale i zbytky soudnosti svých zákazníků.

Kam dál?

Pozvánka na předávání Bludných balvanů za rok 2017

Český klub skeptiků SISYFOS zve na akci Bludné balvany za rok 2017 - Jubilejní 20. ročník Cena s...
Po 26. 2. 2018 Přečíst
Výroční diamantový bludný balvan v kategorii družstev za rok 2017 - tým lobbistů prosazujících Tradiční čínskou medicínu do českého zdravotnictví za mimořádně úspěšné přezírání vědecké medicíny Zobrazit

Výroční diamantový bludný balvan v kategorii družstev za rok 2017 - tým lobbistů prosazujících Tradiční čínskou medicínu do českého zdravotnictví za mimořádně úspěšné přezírání vědecké medicíny

Tradiční čínská medicína (TCM) je založena na původních šamanských léčebných praktikách dálného vých...
Pá 23. 3. 2018 Přečíst
Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 - Michal „Shark“ Hašek Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 - Michal „Shark“ Hašek

Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 získal Michal „Shark“ Hašek za revoluční propojení onkologie, psychologie, imunologie, spinologie a cest na Bali.
So 16. 3. 2019 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace