Načítám...

Stříbrný Bludný balvan za rok 2008 - společnosti MAKAM, sro. a Amaranta, sro.

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS
oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2008 získávají
stříbrný Bludný balvan

společnosti MAKAM, sro. a Amaranta, sro. spojené pod značkou VodaEco

za úspěšný prodej přístroje k revitalizaci vody podle Grander®Technologie

Revitalizace vody podle Grander®Technologie je patent na obnovení přírodních kvalit vody pana Johanna Grandera z Tyrolska. Ten zkoumal desítky let působení různých magnetogenerátorů, tedy jakýchsi speciálních magnetů z určitých slitin, na vodu. Vynálezce dlouho přešlapoval kolem velkolepého objevu, až na něj upozornila jejich kočka, která chtěla pít magneticky upravenou vodu víc než obyčejnou z vodovodu.

Nedivu, že Granderovic kočce zachutnala taková voda, neboť podle prezentace zmíněných firem jde o vodu,... „jejíž molekulární struktura byla posílena – resetována na původní hodnotu. Použitím Grander®Technologie se mění strukturová mřížka vody. Mřížky se stávají menšími. Taková voda pak oživí a omladí celý organismus, posílí imunitní systém, zlepší kvalitu pleti a má blahodárné účinky na vlasy“.

Princip úpravy vody zůstává rodinným tajemstvím Granderů, závisí prý na mnoha faktorech a zkušenostech, nabytých desetiletími pokusů.

Přiznáváme, že nechápeme podstatu úpravy vody, ba ani proč webové stránky českých firem či jejich reklamy v lékárnách neuvádějí to, co Johann Grander přiznal při výslechu u krajského soudu v Kützbühlu a sice, že jeho vynález má spoluautora, což v patentním řízení zatajil. Tím je pan Ježíš Kristus, jenž se mu prý nabídl jako konzultant asi před 30 lety a od té doby mu dává odpovědi na všechny otázky. “I při vývoji mé vody tomu tak bylo – shora jsem dostal pokyn jak mám vodu vyrábět,” přiznal Johann Grander. Vyvstávají tedy otázky, kdo je skutečným původcem vynálezu a zda rakouský patentní úřad přistoupí k reviznímu řízení.

Celý příběh by mohl být jen veselou historkou o jednom bláznivém vynálezci, leč této technologie využili obchodníci. Oba naši laureáti u nás prodávají přístroje, které vodu “oživuji” nebo chcete-li “resetují” podle Grander®Technologie. Jsou to takové jednoduché krabičky, noblesně nazvané Granderovy jednotky, které se namontují na vodovodní trubky. Jimi prostě jen voda protéká a tím se upravuje - ba přímo transmutuje. Chcete-li “oživit” vodu ve velkém činžovním domě, pořiďte si krabičku za 71 tisíc, ve středním za 41 tisíc a krabička pro jeden byt vás vyjde na pouhých 20 tisíc korun.

Proti Grander® Technologie se před časem postavili rakouští skeptici, s nimiž se pak rakouští obchodníci soudili o dobrou pověst. Pochopitelně marně a tak spolu s biologem Dr. Erichem Ederem směle tvrdíme, že Grander®Technologie je „paravědecký esoterický humbuk.“

Výhodnou nabídkou, za necelé dva tisíce, je též Grander Penergizer, čili portabilní revitalizátor, zařízení umožňující oživovat vodu kdykoli a kdekoli. Má tvar tužky z ušlechtilé oceli a napraví molekulární strukturu jakékoliv tekutiny v dosahu deseti centimetrů a objemu jednoho litru. Revitalizátor nemusíte do tekutiny ponořit, stačí ho na dvě až tři minuty umístit poblíž nádoby. Úžasné je, že obnoví a posílí vlastnosti nejen vody, ale všech tekutin, kávy, piva, polévek aj.

Jsme tím nadšeni – a dovozujeme, že Grander Penergizer nošený v kapse kalhot obnoví a posílí obsah močového měchýře. Nemáme nejmenších pochyb, že si naši laureáti stříbrný Bludný balvan vrchovatě zaslouží.

LK

Fotografie z předávání XI. Bludných balvanů Sisyfa

Kam dál?

Bronzový bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2017 - Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf za objevy ve vaginální a anální kartografii i v odposednutí a kleteb rušení Zobrazit

Bronzový bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2017 - Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf za objevy ve vaginální a anální kartografii i v odposednutí a kleteb rušení

Naše laureátka měla při svém šamanském léčení vizi, v níž cestovala na modrou planetu, kde žily éter...
Pá 23. 3. 2018 Přečíst
Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 - MUDr. Jan Šula alias MUDr. Ian Sulla Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 - MUDr. Jan Šula alias MUDr. Ian Sulla

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2018 získal MUDr. Jan Šula alias MUDr. Ian Sulla za propagaci myšlenky, že by akademické tituly měly být dědičné, a za příspěvek k poznání významu zmrzliny pro laboratorní medicínu.
So 16. 3. 2019 Přečíst
Výroční diamantový bludný balvan v kategorii družstev za rok 2017 - tým lobbistů prosazujících Tradiční čínskou medicínu do českého zdravotnictví za mimořádně úspěšné přezírání vědecké medicíny Zobrazit

Výroční diamantový bludný balvan v kategorii družstev za rok 2017 - tým lobbistů prosazujících Tradiční čínskou medicínu do českého zdravotnictví za mimořádně úspěšné přezírání vědecké medicíny

Tradiční čínská medicína (TCM) je založena na původních šamanských léčebných praktikách dálného vých...
Pá 23. 3. 2018 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace