Načítám...

Stříbrný Bludný balvan za rok 2003 - JUDr. Jan Hnilica

Komise pro udělování bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii jednotlivců získává za rok 2003

stříbrný Bludný balvan
JUDr. Jan Hnilica
za bezúplatnou výpomoc našemu zdravotnictví a nemocným ve stylu - a teď babo raď

V esoterickém světě zázraků žije psychotronik – právník, který si umanul diagnostikovat zájemcům choroby a udílet jim rady vedoucí k vyléčení. Činí tak bez velkých nákladů a cirátů, a to distančně neboli telepaticky, jasnovidně a prostřednictvím domovského časopisu Regenerace. Je přece tak jednoduché dobrat se zdravotního stavu jakékoliv osoby! Stačí vyslat do jejích vzdálených orgánů svůj jasnozřivý vhled. Jan Hnilica právě tohle umí! Čtenář jeho Psychotronické poradny se mu například svěří, že má poruchy zažívání různého charakteru a dozví se, že problém je v oblasti jater. Další sužovaný čtenář Regenerace si stěžuje na velké problémy se stolicí. Příčina je v ledvinách, píše mu náš laureát. Občas se ozve žena po operaci nádorem zasaženého prsu. Jsem bez obtíží, ale obávám se nejhoršího, píše jedna z nich. V odpovědi psychotronik soudí, že její stav není ideální, také stav ženských orgánů není nejlepší. Ženskými orgány se zdá být velmi zaujat. U jedné pacientky soudí, že chemické prostředí pohlavního ústrojí je změněno, u druhé, že vejcovody nejsou v příliš harmonickém stavu, jinou informuje, že si “zasila” plísně při pohlavním styku, jinou dámu varuje: pozor na děložní čípek!

Dívka trpí nechutenstvím, má úbytek na váze. Rada: je třeba za každou cenu přijímat potravu, pít jitrocel a heřmánek. Mám sedmiletou dceru, které se chytne každá nemoc, když to takhle půjde dál, holka určitě brzy umře, píše poněkud drsně matka. Imunitní systém je narušený, dívka má infekční ložiska v krku, žaludku, střevech a má vyčerpané ledviny, informuje matku advokát. Pomůže prý třezalka a kopřivy. Téměř všem nemocným doporučuje magnetizérskou kůru, bylinné čaje, hlavně z natě a kořene pampelišky, a odstranění geopatogenních zón. Ty se sice odstranit nedají, podle skeptiků prý dokonce neexistují, ale ani jasnovidec nemůže vědět všechno. Někdy jsou otázky čtenářů nejasné: 75letá matka trpí mnoha neduhy, jak ji ozdravit? Poté co si jasnozřivec prohlédne matčiny drůbky konstatuje, že levá ledvina je nefunkční a pravá na tom není nejlépe, játra snížila činnost a péči zasluhují i plíce. Opět pomůže pampeliška, kopřiva a magnetizér. Játra a ledviny nejsou u dalšího neduživce nic moc, konstatuje trefně. Játra a ledviny jsou vůbec zákeřné a mají leccos na svědomí, u dalšího nemocného zavinily bolest kloubů, u jiného slabost a záchvaty až k mdlobám. Vyznamenaný Hnilica rejdí vzdáleným osobám v těle jako duchovní endoskop, a na všechny potíže, nemoci a bolesti kombinuje kolem deseti rad.

Zatoužila jsem po tom, aby mě tento významný jasnovidec celkově ozdravil, ale v redakci mě odbyli. JUDr. Hnilica se živí jako právník. Neléčí, nemocné nechce ani vidět. A vůbec je přetížen. A já dodávám, že jistě i zdrchán a otráven, vždyť tuto rubriku vyplňuje už po mnoho let. Po takovém vypětí se lze obávat, že jeho játra a ledviny nejsou nic moc, imunitní systém je narušen, a do mozku si zasil plísně. Ale i za to málo, mistře, dík.

fotogalerie

Kam dál?

Pozvánka na slavnostní předávání Bludných balvanů 2018 Zobrazit

Pozvánka na slavnostní předávání Bludných balvanů 2018

Zveme Vás na slavnostní předávání Bludných balvanů za rok 2018 dne 15. 3. 2019 od 17:00 do posluchárny M1, MFF UK, Ke Karlovu 3, Praha 2.
Pá 15. 3. 2019 | Sisyfos Přečíst
Nominace na Bludné balvany Sisyfa za rok 2019 Zobrazit

Nominace na Bludné balvany Sisyfa za rok 2019

E-mail pro nominace: balvany@sisyfos.cz
Čt 12. 12. 2019 | Výbor Sisyfos Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace