Načítám...

Stříbrný bludný balvan v kategorii družstev za rok 2017 - Ing. Hana Bláhová s kolektivem spolupracovníků a autorů webu medicelo.cz za velmi matoucí přístup k parazitologii a návazným oblastem

Skvělý úspěch v potírání parazitů líčí paní inženýrka v rozhovoru pro Slezský týdeník Horizont:
„Žena s proctocolitidou 24 let trpěla bolestmi břicha, křečemi, krvácela z konečníku. Po mnoha peripetiích a vyšetřeních užívala kortikoidy, které jí ale příliš nepomáhaly. Našla jsem infekci Helicobactera, který perforoval žaludeční i střevní sliznici a způsoboval krvácení. Dále měla žloutenku, prvoky a několik typů parazitů, nejzávažnější byl Echinococcus multilocularis v tlustém střevě. Za šest měsíců léčby antihelmintiky potíže ustaly, přestala užívat kortikoidy a za další dva měsíce jsme se definitivně rozloučily. Stihly jsme za pochodu ještě vyřešit bolesti kloubů (borrelie) a točení hlavy (cysty tasemnic v mozku).“ [http://www.ihorizont.cz//old/files/media/30hz_web_4.pdf]

A není to úspěch ojedinělý! K plodným aktivitám kolektivu patří pořádání přednášek a kurzů, vydávání knih (Deník poradce 1 a 2), poskytování rozhovorů, správa webových prezentací a šíření falešných zprávy v oblasti zdravotnictví (též se přebírají články ze serverů ac24, vedomec.com či z tadesco.cz), přičemž se diagnostikuje, léčí a poodkrývají skutečné příčiny nemocí. Pozitiva stvrzují jak děkovné dopisy, tak rozhovory pro média. Například výše uvedenému Horizontu se paní inženýrka svěřila: „Neexistuje žádný případ Parkinsonovy nemoci, u kterého bych nenašla bičíkovce na nervové soustavě.“ Nebo: „U všech mých případů neplodných párů a u endometrióz se našel tento prvok [Toxoplasma gondii]. Po přeléčení ženy mohou otěhotnět nebo donosit dítě.“

A co že je tou skutečnou příčinou nemocí? Inu, paraziti způsobující vše od arytmie po zácpu, a mnohé navíc. Máte deprese? Roztroušenou sklerózu? Červené oči? Rakovinu? Všechno, všechno paraziti!
A prostředek proti parazitům je tudíž všelékem!

Paní inženýrka s kolektivem upřednostňují diagnostiku parazitárních a jiných nákaz pomocí elektroakupunkturního přístroje Salvia a následnou léčbu antiparazitiky, roztoky CDS, MMS a koloidním stříbrem či informatiky firmy Joalis, což jsou detoxikační přípravky zpracované „unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jejich účinek“. Je zajímavé, že mnohé jiné prostředky alternativní medicíny jsou odmítány, např. přístroje Oberon nebo Zapper.
Na webech hblahova.com a medicelo.cz nalezneme pozoruhodnou změť iracionalit. Očkování je převážně špatné, chemtrails je zhouba lidstva, kdežto spásu přináší Jim Humble a jeho MMS. Klíšťová encefalitida je vlastně celkem neškodná − na rozdíl od očkování proti ní, neboť to způsobuje přinejmenším artritidu, cukrovku a roztroušenou sklerózu. Zánětu mozkových blan se vyhnete nejlépe nechozením na slunce. Dále tu je zmatený článek o tzv. pomalých virech, což jsou retroviry, tedy vlastně jejich část zahrnující mimo jiné AIDS, spalničky a priony. A tak dále. Ani nemusíte být virolog, aby vás jaly pochybnosti.
Útěchou je nám povzdech paní inženýrky, že vzdor několika letům pořádání kurzů, stále se nedaří vychovat novou generaci detoxikačních poradců jejího střihu. Většina kurzantů odpadá a efektivitu výuky ona sama odhaduje na pouhá 4 %. Proto ztrácí chuť k předávání svých znalostí a zkušeností.

Doporučujeme věnovat ušetřený čas studiu – alespoň základů parazitologie.

Poznámka: Po uzávěrce zjišťujeme, že paní inženýrka Bláhová smazala obsah webové stránky medicelo.cz . Nejspíš racionálně zareagovala na pozvání k dnešnímu setkání. Zanikl tak významný zdroj dezinformací. Nesmutníme, neboť myšlenky jím hlásané s námi nadále zůstávají.

Kam dál?

Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Radim Grebeníček Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Radim Grebeníček

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává stříbrný Bludný balvan Radim Grebeníček za vytvoření zcela nového modelu uzdravování skrz myšlenkou indukovanou změnu genové exprese.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2020 - Robert Frischer a Univerzita Hradec Králové Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2020 - Robert Frischer a Univerzita Hradec Králové

Doc. Ing. Robert Frischer, Ph.D., a Univerzitě Hradec Králové za originální a výpočty téměř podpořené chápání procesů probíhajících v nanostrukturních materiálech.
Út 27. 7. 2021 Přečíst
Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává zlatý Bludný balvan Mgr. Karel Janeček, PhD, MBA, za důkaz, že "matematika" a "matení" možná přece jen mají společný slovní základ.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Zlatý Bludný koviďák v mimořádné covid kategorii jednotlivců za rok 2020 - Jiří Beran Zobrazit

Zlatý Bludný koviďák v mimořádné covid kategorii jednotlivců za rok 2020 - Jiří Beran

Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., za obohacení epidemiologie a medicíny založené na důkazech o nástroje založené na vnuknutí.
Út 27. 7. 2021 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace