Načítám...

Aneta Pierzynová

Aneta Pierzynová své dětství strávila v podhůří Beskyd. Od dětského věku přicházela do těsného kontaktu se zvířaty. To ji vedlo k zahájení studia na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Po promoci nastoupila jako úřední veterinární lékař na Krajskou veterinární správu v Příbrami. Rok po složení atestace změnila profesi a byla přijata do doktorského studijního programu Biologie a patologie buňky na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. V současné době se v Ústavu histologie a embryologie 1. lékařské fakulty zabývá studiem morfologických změn v myokardu při patologických stavech. Dále se zajímá o placebo efekt ve veterinární medicíně, o veterinární patologii a o popularizaci vědy.


Kam dál?

Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně

Český klub skeptiků Sisyfos vás zve na přednášku Ludmily Hamplové na téma Hoaxy v Medicíně. Přednáška se koná 20. března od 17:00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost č. 206.
St 15. 5. 2019 Přečíst
Veletrh vědy 2019 Zobrazit

Veletrh vědy 2019

Přijďte se na nás podívat na Veletrh vědy, kde najdete náš stánek s připraveným programem. Těšíme se na Vás.
Pá 7. 6. 2019 Přečíst
Skeptikon 2019 Zobrazit

Skeptikon 2019

Zveme Vás na Skeptikon 2019 konaný 17. - 19. 5. 2019 v Karlových Varech. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mailu: Pierzynovaa@gmail.com.
So 18. 5. 2019 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace