Načítám...

Aneta Pierzynová

veterinární lékařka, vědkyně

(histopatologie, One Health)

 

MVDr. Aneta Pierzynová vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Nasledně pracovala v terénu pod Státní veterinární správou. Splnila atestaci z veterinární epidemiologie a hygieny. Po třech letech praxe nastoupila na postgraduální studium do programu Biologie a patologie buňky (předsedou oborové rady byl profesor Ivan Raška) pod 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Praze.

Finišuje disertační práci na téma „Myocardial morphological changes in heart rhythm disorders and other pathological conditions“. V rámci českého předsednictví 2022 (CZ PRESS) pracuje ve veterinární pracovní skupině pro zdraví zvířat. 

Sleduje nákazy a tedy i pandemii z důvodu rizika přenosu koronaviru z člověka na zvířata a zpět (One Health) a možných mikroskopických následků v organismu po koronavirové infekci (histopatologie). 

Jako dlouholetá členka výboru Českého klubu skeptiků Sisyfos se věnuje šířícím se dezinformacím a misinformacím ve veterinární medicíně. Je členkou i několika dalších odborných společností včetně Evidence-Based Veterinary Medicine Association (EBVMA). Pandemie se stala doslova žní konspirací, které je velice obtížné sklízet.


Kam dál?

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává zlatý Bludný balvan Mgr. Karel Janeček, PhD, MBA, za důkaz, že "matematika" a "matení" možná přece jen mají společný slovní základ.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Zlatý Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Zdravé fórum a spol. Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Zdravé fórum a spol.

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2021 získává zlatý Bludný balvan Zdravé fórum, z.s., a spol. za obohacení Public Health o cherry picking, datovou magii a konspirační teorie vůbec.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Radim Grebeníček Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Radim Grebeníček

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává stříbrný Bludný balvan Radim Grebeníček za vytvoření zcela nového modelu uzdravování skrz myšlenkou indukovanou změnu genové exprese.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Bronzový Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - doc. PhDr. Marie Macková, PhD Zobrazit

Bronzový Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - doc. PhDr. Marie Macková, PhD

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává bronzový Bludný balvan doc. PhDr. Marie Macková, PhD, za zrození pro jasnovidectví, docenturu v oboru Zdravotně sociální péče, absolvování Olomoucké školy astrologie, ověřování nových modelů sociální péče a šíření světla svým studentům a klientům.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace