Načítám...

Aneta Pierzynová

veterinární lékařka, vědkyně

(histopatologie, One Health)

 

MVDr. Aneta Pierzynová vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Nasledně pracovala v terénu pod Státní veterinární správou. Splnila atestaci z veterinární epidemiologie a hygieny. Po třech letech praxe nastoupila na postgraduální studium do programu Biologie a patologie buňky (předsedou oborové rady byl profesor Ivan Raška) pod 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Praze.

Finišuje disertační práci na téma „Myocardial morphological changes in heart rhythm disorders and other pathological conditions“. V rámci českého předsednictví 2022 (CZ PRESS) pracuje ve veterinární pracovní skupině pro zdraví zvířat. 

Sleduje nákazy a tedy i pandemii z důvodu rizika přenosu koronaviru z člověka na zvířata a zpět (One Health) a možných mikroskopických následků v organismu po koronavirové infekci (histopatologie). 

Jako dlouholetá členka výboru Českého klubu skeptiků Sisyfos se věnuje šířícím se dezinformacím a misinformacím ve veterinární medicíně. Je členkou i několika dalších odborných společností včetně Evidence-Based Veterinary Medicine Association (EBVMA). Pandemie se stala doslova žní konspirací, které je velice obtížné sklízet.


Kam dál?

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Hnutí Pro život Zobrazit

Stříbrný Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Hnutí Pro život

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2021 získává stříbrný Bludný balvan Hnutí pro život ČR za odborné poradenství a objevy v oblasti vojenství, posunutí ochrany nenarozeného dítěte až do okamžiku ejakulace, za předcházení epidemii neexistujícího syndromu a za propagaci alternativní chirurgie.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Bronzový Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - doc. PhDr. Marie Macková, PhD Zobrazit

Bronzový Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - doc. PhDr. Marie Macková, PhD

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává bronzový Bludný balvan doc. PhDr. Marie Macková, PhD, za zrození pro jasnovidectví, docenturu v oboru Zdravotně sociální péče, absolvování Olomoucké školy astrologie, ověřování nových modelů sociální péče a šíření světla svým studentům a klientům.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii jednotlivců za rok 2021 - Karel Janeček

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii jednotlivců za rok 2021 získává zlatý Bludný balvan Mgr. Karel Janeček, PhD, MBA, za důkaz, že "matematika" a "matení" možná přece jen mají společný slovní základ.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Zlatý Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Zdravé fórum a spol. Zobrazit

Zlatý Bludný balvan v kategorii družstev za rok 2021 - Zdravé fórum a spol.

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2021 získává zlatý Bludný balvan Zdravé fórum, z.s., a spol. za obohacení Public Health o cherry picking, datovou magii a konspirační teorie vůbec.
Pá 27. 5. 2022 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace