Načítám...

O parazitech a lidech

Kdy: 21. 11. 2018 17:00
Kdo: RNDr. Iva Kolářová, Ph.D. (Přírodovědecká fakulta UK) - doc. RNDr. Oleg Ditrich, CSc. (Přírodovědecká fakulta JU)
Kde: Akademie věd
Organizátor: Sisyfos

RNDr. Iva Kolářová, Ph.D. (Přírodovědecká fakulta UK) - doc. RNDr. Oleg Ditrich, CSc. (Přírodovědecká fakulta JU): O parazitech a lidech

Přednáška se koná tradičně v budově Akademie věd ČR na Národní třídě 3 v Praze 1, a to v místnosti 206 od 17 hodin. Po přednáškách následuje diskuze.


Kam dál?

Plenární schůze 2021 ve středu 27. 10. 2021 od 18:00 v online formě Zobrazit

Plenární schůze 2021 ve středu 27. 10. 2021 od 18:00 v online formě

Na online plenární schůzi se prosím registrujte na mail Pierzynovaa@gmail.com do pondělí 25. 10. 2021 do 24:00, abychom vám mohli zaslat veškeré informace a podklady e-mailem.
St 27. 10. 2021 | Sisyfos Přečíst
Mýty o domácím násilí Zobrazit

Mýty o domácím násilí

O tom, jak vypadá domácí násilí, kdo může být jeho pachatelem a jak je závažné, koluje spousta mylných představ. V této přednášce je Lucie Hrdá uvede na pravou míru.
St 22. 3. 2023 | Sisyfos Přečíst
Šok! Američané na Měsíci opravdu přistáli! Zobrazit

Šok! Američané na Měsíci opravdu přistáli!

Odkaz na stream v článku.
Út 22. 12. 2020 | Dan Černý Přečíst
Přínosné a nepřínosné postupy v popularizaci vědy Zobrazit

Přínosné a nepřínosné postupy v popularizaci vědy

Dr. Tom J. Carruthers je popularizátor vědy, myslitel a kreativec, který působí v australské Canbeře. Vášnivě se zasazuje o rozmanitost a rovnost, o potřebu zapojení do vědy, které přesahuje rámec vědecké gramotnosti, a o zvýšení společenské hodnoty odborných znalostí ve všech odvětvích.
St 19. 4. 2023 | Sisyfos Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace