Načítám...

Adam Chýlek

Narodil jsem se v roce 1978. Ke skepticismu a zájmu o vědu jsem se postupně prokousal přes “Okna vesmíru dokořán” v televizi, knihy Dr. Grygara a astronomický kroužek Ing. Bury v Havířově. Baví mě mapování ezoterické scény na Ostravsku a vůbec práce v terénu. Pracuji ve FN Ostrava jako ošetřovatel a také jako barista v Laura Coffee, kde mám na starosti i sociální sítě a PR. Mezi mé neřesti patří členství ve Whisky clubu Ostrava a časté chození do lesů a hor. Rozvedený, ale zamilovaný. Táta dvou dětí.


Kam dál?

Proslov při předávání XVI. Bludných balvanů Sisyfa za r. 2013 Zobrazit

Proslov při předávání XVI. Bludných balvanů Sisyfa za r. 2013

Video z Bludných balvanů Sisyfa za rok 2013: http://www.youtube.com/watch?v=eVPsCaz54lc Proslov při...
So 29. 3. 2014 Přečíst
Bludný balvan za rok 2024: Kvantová cesta & Kvantová terapie Zobrazit

Bludný balvan za rok 2024: Kvantová cesta & Kvantová terapie

Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků Sisyfos oznamuje, že v kategorii kvantové psychologie získávají Bludný balvan za rok 2024 ex aequo Kvantová cesta a Kvantová terapie za dezinterpretaci pojmů kvantové a částicové fyziky, psychologie, psychoterapie, biologie i medicíny.
Čt 22. 5. 2025 Přečíst

Mýty a fakta ve zpracování živočišných produktů

Pátečníci vás zvou na přednášku Anety Pierzynové na téma Mýty a fakta ve zpracování živočišných produktů. Přednáška se koná ve Velké zoologické posluchárně (B7) na Přírodovědecké fakultě UK (Viničná 7, Praha 2).
Pá 8. 2. 2019 | 101 Přečíst

Prohlášení Českého klubu skeptiků Sisyfos, z.s., k pandemii COVID-19

V souvislosti s pandemií COVID-19 se objevují četné smyšlené zprávy. Apelujeme na používání kritického rozumu při hodnocení zpráv nalezených "někde na internetu". (obrázek: CDC, PHIL, id 23312)
Čt 12. 3. 2020 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace