Načítám...

Očkuji.cz

Za pár měsíců mě čeká maturita na jedné pražské průmyslové škole. V rámci maturitní zkoušky jsem měl možnost místo praktické zkoušky vypracovat dlouhodobou maturitní práci. Vzhledem k tomu, že již delší dobu znepokojeně sleduji rostoucí počet odpůrců očkování, rozhodl jsem se spojit dvě užitečné věci dohromady a vytvořil jsem web očkuji.cz.

Na webu jsou umístěny informace, týkající se problematiky očkování. Kromě informací o složení vakcín či principu jejich funkce zde například naleznete nejčastější mýty o očkování s příslušnými protiargumenty, seznam nemocí, proti kterým existuje očkování nebo třeba výklad očkování podle legislativy ČR.

Obhajobou před maturitní komisí práce na projektu zdaleka nekončí. V současnosti se jedná o čistě statický web. Cílem další fáze je vytvořit pravidelně aktualizovaný portál s články a novinkami z oblasti očkování.

Projekt čeká dlouhá, vyčerpávající cesta s nejasným výsledkem. I přes to jsem přesvědčený, že to má cenu.

Adresa webu: www.ockuji.cz

 

Lukáš Prikner
Student

 

 


Kam dál?

Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně

Český klub skeptiků Sisyfos vás zve na přednášku Ludmily Hamplové na téma Hoaxy v Medicíně. Přednáška se koná 20. března od 17:00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost č. 206.
St 15. 5. 2019 Přečíst

Pochod za vědu

So 4. 5. 2019 Přečíst
Skeptikon 2019 Zobrazit

Skeptikon 2019

Zveme Vás na Skeptikon 2019 konaný 17. - 19. 5. 2019 v Karlových Varech. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mailu: Pierzynovaa@gmail.com.
So 18. 5. 2019 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace