Načítám...

Očkuji.cz

Za pár měsíců mě čeká maturita na jedné pražské průmyslové škole. V rámci maturitní zkoušky jsem měl možnost místo praktické zkoušky vypracovat dlouhodobou maturitní práci. Vzhledem k tomu, že již delší dobu znepokojeně sleduji rostoucí počet odpůrců očkování, rozhodl jsem se spojit dvě užitečné věci dohromady a vytvořil jsem web očkuji.cz.

Na webu jsou umístěny informace, týkající se problematiky očkování. Kromě informací o složení vakcín či principu jejich funkce zde například naleznete nejčastější mýty o očkování s příslušnými protiargumenty, seznam nemocí, proti kterým existuje očkování nebo třeba výklad očkování podle legislativy ČR.

Obhajobou před maturitní komisí práce na projektu zdaleka nekončí. V současnosti se jedná o čistě statický web. Cílem další fáze je vytvořit pravidelně aktualizovaný portál s články a novinkami z oblasti očkování.

Projekt čeká dlouhá, vyčerpávající cesta s nejasným výsledkem. I přes to jsem přesvědčený, že to má cenu.

Adresa webu: www.ockuji.cz

 

Lukáš Prikner
Student

 

 


Kam dál?

Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně

Český klub skeptiků Sisyfos vás zve na přednášku Ludmily Hamplové na téma Hoaxy v Medicíně. Přednáška se koná 20. března od 17:00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost č. 206.
St 15. 5. 2019 | 9 Přečíst
Skeptikon 2019 Zobrazit

Skeptikon 2019

Zveme Vás na Skeptikon 2019 konaný 17. - 19. 5. 2019 v Karlových Varech. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mailu: Pierzynovaa@gmail.com.
So 18. 5. 2019 | 81 Přečíst

Pochod za vědu

So 4. 5. 2019 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace