Načítám...

Michal Křupka

Narodil se v roce 1981 ve středomoravském městě Prostějově. V nedaleké Olomouci absolvoval magisterské studium biologie na Přírodovědecké fakultě a následně doktorské studium lékařské imunologie na Lékařské fakultě. Na IPVZ v Praze úspěšně ukončil základní atestační kmen pro klinické laboratorní obory a nyní se připravuje na atestaci ve specializaci Alergologie a klinická imunologie. 

Pracuje na Ústavu Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultní nemocnice Olomouc. Kromě výuky laboratorních diagnostických metod pro studenty všeobecného a zubního lékařství se zabývá výzkumem imunologických aspektů infekčních chorob a možností využití biotechnologií v jejich prevenci a léčbě. 

V rámci popularizační činnosti se specializuje na očkování a mediální mýty s ním spojené a na diagnostické a léčebné metody tzv. „alternativní medicíny“. 


Kam dál?

Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně

Český klub skeptiků Sisyfos vás zve na přednášku Ludmily Hamplové na téma Hoaxy v Medicíně. Přednáška se koná 20. března od 17:00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost č. 206.
St 15. 5. 2019 | 9 Přečíst

Pochod za vědu

So 4. 5. 2019 Přečíst
Veletrh vědy 2019 Zobrazit

Veletrh vědy 2019

Přijďte se na nás podívat na Veletrh vědy, kde najdete náš stánek s připraveným programem. Těšíme se na Vás.
Pá 7. 6. 2019 | 66 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace