Načítám...

Michal Křupka

Narodil se v roce 1981 ve středomoravském městě Prostějově. V nedaleké Olomouci absolvoval magisterské studium biologie na Přírodovědecké fakultě a následně doktorské studium lékařské imunologie na Lékařské fakultě. Na IPVZ v Praze úspěšně ukončil základní atestační kmen pro klinické laboratorní obory a nyní se připravuje na atestaci ve specializaci Alergologie a klinická imunologie. 

Pracuje na Ústavu Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultní nemocnice Olomouc. Kromě výuky laboratorních diagnostických metod pro studenty všeobecného a zubního lékařství se zabývá výzkumem imunologických aspektů infekčních chorob a možností využití biotechnologií v jejich prevenci a léčbě. 

V rámci popularizační činnosti se specializuje na očkování a mediální mýty s ním spojené a na diagnostické a léčebné metody tzv. „alternativní medicíny“. 


Kam dál?

Pochod za vědu

So 4. 5. 2019 Přečíst
Veletrh vědy 2019 Zobrazit

Veletrh vědy 2019

Přijďte se na nás podívat na Veletrh vědy, kde najdete náš stánek s připraveným programem. Těšíme se na Vás.
Pá 7. 6. 2019 | 66 Přečíst

Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně

Český klub skeptiků Sisyfos vás zve na přednášku Ludmily Hamplové na téma Hoaxy v Medicíně. Přednáška se koná 20. března od 17:00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost č. 206.
St 15. 5. 2019 | 9 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace